Servis

 

Naša firma vykonáva záručný aj pozáručný servis LEN pre kolobežky a ostatné výrobky značky Nitro scooters.


Pri objednávke náhradných dielov je nutné zadať výrobné číslo motokolobežky alebo foto pre možnosť dohľadania kompatibilného dielu a zároveň pre identifikáciu motokolobežky.  

 


 

Záručný servis kolobežiek Nitro Scooters

Miestom plnenia záruky je naša predajňa v Bratislave. Kolobežku môžete doručiť osobne (v našej otváracej dobe alebo individuálne podľa dohody) alebo ju zaslať kuriérskou službou - PROSÍME NEPOSIELAŤ SLOVENSKOU POŠTOU, nejlepšie cez www.DPD.sk, alebo poštový kurier, nie klasickou poštou. Upozorňujeme, že kolobežky, ktoré nie sú dostatočne zabalené obvykle príjdu v poškodenom stave. Doporučujeme kolobežky posielať bez zadného blatníku a vzduchového filtra, prosíme neposielajte ani sedlo! 

 

Pre vybavenie záručnej opravy je nutné predložiť originál Záručného listu (nie kópiu) a k nemu pripojený popis závady a kontakt.

 

Záručné opravy sú vybavované prednostne. Po vybavovaní opravy Vás kontaktujeme pre vyzdvihnutie kolobežky.

 

 

 

UPOZORŇUJEME, ŽE SILNO ZNEČISTENÉ MOTOKOLOBEŽKY NEPRÍJMEME DO OPRAVY!


 

 

 

Pozáručný (mimozáručný) servis kolobežiek Nitro Scooters

Naša firma poskytuje aj pozáručný (mimozáručný) servis. Kolobežku môžete doručiť osobne (v našej otváracej dobe alebo individuálne podľa dohody) alebo ju zaslať kuriérskou službou - PROSÍME NEPOSIELAŤ SLOVENSKOU POŠTOU, nejlepšie cez www.DPD.skalebo poštový kurier, nie klasickou poštou. Upozorňujeme, že kolobežky, ktoré nie sú dostatočne zabalené obvykle príjdu v poškodenom stave. Doporučujeme kolobežky posielať bez zadného blatníku a vzduchového filtra, prosíme neposielajte ani sedlo!

 

 

Pre vybavenie opravy je nutné pripojiť popis závady a kontakt.

 

Po vybavení opravy Vás kontaktujeme pre vyzdvihnutie kolobežky. Cenník náhradných dielov nájdete na našom webe v sekcií "Manuály a ND".
 

"Upozornenie": 

Pri nevyzdvihnutí výrobku zo servisu do 30 dní od SMS alebo telefonickej výzvy u dokončenej oprave

je účtovaný skladovací poplatok vo výške 12,00 eur s DPH za každý začatý mesiac.Vážený zákaznici s pozáručným servisom alebo plateným servisom na kolobežky či už elektrické
alebo benzínové značky Nitro Scooters sa možete obrátiť aj na nášho servisného partnera v
Dubnici nad Váhom.

Kontakt: p. Matuška - Dubnica nad Váhom - t.č. 0905/481627

 

 

UPOZORŇUJEME, ŽE SILNO ZNEČISTENÉ MOTOKOLOBEŽKY NEPRÍJMEME DO OPRAVY!

 

 

 

FaLang translation system by Faboba