Neohodnotené

Nitro scooters Titan 4000 Pro

Skladom (> 5 ks)
Kód: TIT
Značka: Nitro scooters
€2 120 –5 % €2 020
Kategória: Produkty
Hmotnosť: 42 kg
Batéria: 60V 23Ah (1404Wh)
Dojazd: do 55 km
Hmotnosť: 42 kg
Max.rýchlosť: 70-80 km/h
Max.výkon: 4000 W
Nosnosť: do 120 kg

 

Elektrokolobežka Titan 4000 Pro

Inovatívne predne a zadné odpruženie  - úplne nový systém predného a zadného vzduchového odpruženia v zosilnenom prevedení. Oba tlmiče sa dajú podľa potreby pritvrdiť či zmäkčiť. Odpruženie si vyladíte na mieru. Obvykle ideálne nastavenie je silnejšie nastavenie vzadu.

Eco a Turbo režim - každý si môže výkonovo nastaviť kolobežku podľa svojich aktuálnych potrieb. Chcete usporiť energii v batérii, potom môžete ísť len na zadný motor a naviac si zvoliť režim ECO kedy výkon klesne na cca. 1000W.

Možnosť jazdy na 1 motor -  jazda s 1 motorom je úplne dostačujúca na bežnú jazdu. Keď je treba zrýchlenie alebo Vás čaká jazda do kopca môžete stlačením tlačítka aktivovať aj predný motor.

Nové prevedenie - možnosť inštalácie sedla - len u našej značky nájdete celoodpruženú kolobežku so sedlom. Sedlo je nesporne veľkým pomocníkom pre dlhšiu jazdu alebo pre začiatočníkov.

Alarm - tento model má modernú alarmovanú jednotkou s dvoma diaľkovými ovládačmi


Viacej o elektrokolobežke Titan 4000 Pro

Elektrokoloběžka Titan 4000 Pro je druhou generáciou modelov Titan. Nový model je prepracovaný, zosilnený a je poslinený aj výkon. Zvýšila sa aj max. rýchlosť kedy pri zaťažení 75 kg a plne nabitej batérii kolobežka letí k 80 km/h!

Jedná sa o jednu z najsilnejších a najrýchlejších skladacích kolobežiek na trhu! Určená pre zakúsených užívateľov obdobných vozíkoch.

Vysoký výkon & rýchlosť

Titan 4000 Pro má dvojicu športových riadiacich jednotiek, ktoré generujú špičkový výkon neskutočných 4000W!

Kolobežka za ideálnych podmienok (nafúkne pneu/nabitá batéria/ správna teplota) vie uháňať nad 75 km/h. Určená pre ozajstných šialencov do elektrokolobežiek, ktorý majú samozrejme už väčšie skúsenosti (napr. z motocyklov).

Batérie s vysokou kapacitou

Vybraný model kolobežky je dodávaný s 60V Li-Ion batériou s kapacitou 23,4Ah (1404Wh). Súčasťou dodávky je aj kvalitná nabíjačka s chladením. Nabíjačka sa zapojuje do bežnej zásuvky 220-240V.

Kolobežka má 2 konektory nabíjania. Pri zakúpení náhradnej nabíjačky môžete batériu dobíjať z dvoch zdrojov naraz a tým 2-násobne skrátiť dobu nabíjania.

Dojazd kolobežky je ovplyvnený okrem váhy jazdca taktiež zvolenou trasou, správne nahustenými pneumatikami, okoľnou teplotou atď.

Konštrukcia

Moderná konštrukcie je vyrobená prevažne z hliníkových dielov, aby bola celková hmotnosť čo najnižšia. Modely Titan sa pyšní novým systémom predného aj zadného vzduchového odpruženia. Jazda na nerovnom povrchu sa stáva "zábavnou".

S novým modelom prichádza i zásadné vylepšení kolobežky formou možnosti použitia sedlovej sady. Pre dlhšiu jazdy (alebo pre začiatočníkov) dopočujeme používanie sedla. Jazda so sedlom zvyšuje komfort z jazdy a pocit bezpečia pri manévrovaní. Je výškovo nastaviteľné a je použiteľné aj pre vyššie osoby.

Pre uskladnenie alebo prevoz môžete kolobežku jednoducho a rýchlo zložiť jednoduchým stlačením páky. Toto vyžaduje len pár sekúnd. Kolobežku môžete vďaka možnosti zloženia naložiť do kufru auta a jednoducho transportovať.

Pneumatiky, uloženie motorov

Tento model využíva veľké 11,5" pneumatiky - buď typ Allroad (s špunty) nebo Racing (cestné).

Vďaka motorom uložených v kolesách nevznikajú žiadne výkonové straty. Odpadá tu aj aké koľvek nastavovanie reťaze a riešenie výmeny spotrebných dielov (reťazová sada).

Pro lepšiu údržbu kolobežky sú zvolené drahšie delené motory umožňujúce použitie duše. Iné značky používajú 1-dílné motory s bezdušovými pneumatikami. Pri defekte bezdušovej pneu sa musíte obrátiť na pneuservis (obvykle majú s malými kolesami problém). Pokiaľ dostanete defekt u Titanu, výmenu duše či pneu zvládnete svojpomocne. Motor sa po povolení dá rozdeliť na dva diely.

Z 15 ročných skúseností našej značky trhu vieme, že elektrokolobežka s dušou je vždy istejšia voľba.

Zabezpečení pomocou moderného alarmu

Titan je vybavený z výroby moderným alarmom s diaľkovým ovládaním (obdržíte 2 ovládače). Pokiaľ sa pri aktivovaním alarmu niekto pokúsi s kolobežkou pohnúť, rozozvučí sa upozorňujúca siréna. Pokiaľ pohyb kolobežky bude pokračovať rozozvučí sa hlavná siréna.

Tachometer & jazdné režimy

Elektrokolobežka Titan je osadená novým digitálnym tachometrom. Môžete vidieť akú máte prejdenú vzdialenosť, aktuálnu rýchlosť a ďalšie údaje ako napr. kapacitu batérie. Tachometer je podsvietený.

Na ľavej strane ríaditok sa nachádzajú dva prepínače. Tu si môžete zvoliť medzi 2 režimami jazdy (Eco a Turbo). Zároveň máte možnosť voľby na jazdu na 1 či oba motory. Pre bežné jazdy dopočujeme využívať len 1 motor. Výkonovo úplne dostačuje na bežnú jazdu. Úplne ideálne pre dlhý dojedz je potom jazda na 1 motor a ECO režim.

Hydraulické brzdiče

Tento model je vybavený zosilnenými hydraulickými brzdiči značky X-Tech, ktoré máme dobre overené na ťažších modeloch Monster. Hydraulické brzdiče majú vyšší účinnosť ako bežné kotúčové brzdiče.

Tlmič riadenia

Do maximálnej možné výbavy patrí u rýchlych a silných kolobežiek tlmič riadenia.

Pri rýchlostiach nad cca. 50 km/h môže dôjsť hlavne na nerovných vozovkách k rozkmitaniu riadidiel, čo je veľmi nepríjemné a zároveň dosť nebezpečné. Preto sme zvolili príplatkovú výbavu vo forme tlmiča riadenia.

LED osvetlenie

Elektrokolobežky Titan 4000 Pro sú ponúkané s integrovaným predným a zadným LED svetlom. Integrované osvetlenie značne zvyšuje bezpečnosť pri jazde.

Osvetlenie je napojené z batérie kolobežky, avšak vďaka technológii LED diód je spotreba prakticky nulová. Osvetlenie môžete prípadne vypnúť

Rekuperácia

Pojem rekuperácia sa najčastejšie skloňuje v spojitosti so závody Formule 1 pod názvom KERS - Kinetic Energy Recovery System.

Rekuperácia sa aktivuje po stlačením brzdovej páčky. Motor začne pribrzďovať a tým sa vytvorí energia, ktorú motor vracia cez riadiacu jednotku do batérie. Účinnosť ale je len cca. 3-4%. Nedá sa teda predpokladať, že vďaka systému rekuperácie môžete navýšiť dojedz o viacej ako približne 2-3 km.

Výhodou rekuperácie je nie len úspora energie, ale tiež predlženie životnosti batérie a brzdového systému.

Výhody rekuperácie:

 • progresívny nárast brzdnej sily v závislosti na rýchlosti vozidla
 • odľahčenie brzdovému systému - zníženie opotrebenia bŕzd
 • zníženie rizika pod-vybitia akumulátorov

Upozorňujeme, že sa na trhu objavujú subjekty, ktoré uvádzajú nezmyselné účinnosti rekuperácie (až 60%). Takto vysoká rekuperácia nie je v žiadnom prípade možná u elektrokolobežiek ani u elektroskútrov..

Technické inovácie modelu Titan 4000 Pro:

 • prepracovaná konštrukcia
 • vzduchové odpružení vpredu i vzadu
 • tlmič riadenia
 • moderní alarm v cene
 • nový typ digitálneho tachometru
 • kvalitní Li-Ion batérie s veľkou kapacitou 60V 23,4Ah (1404Wh)
 • inovovaná BMX riadidla - širšie, stabilnejšie
 • zosilnené riadiace jednotky
 • nové, väčšie LED osvetlenie
 • veľké 11,5" nafukovací kola s duší

 

Všetky kolobežky sú pred predajom odborne nastavené, sú vykonané tieto úkony:

 • kontrola správneho chodu/výkonu motora
 • nastavenie a kontrola brzdového systému
 • kontrola správneho tlaku pneumatík
 • kontrola funkčnosti LED panelu a odozvy akcelerátora
 • kontrola správnej funkčnosti riadiacej jednotky a jazdných režimov
 • kontrola osvetlenia atd.

Nitro scooters ako jediná značka na trhu okrem 2-ročnej záruky má zabezpečený aj pozáručný servis!

Prečo si priplatiť za značkovú kolobežku Nitro scooters:

Kvalitné komponenty

- riadiace jednotky poslednej generácie vyrábané len pre značku Nitro scooters
- kvalitné značkové batérie
- kvalitné brzdiče
- najkvalitnejšie motory - ich minimálna životnosť zo skúseností je viac ako 5 rokov
- robustná konštrukcia - väčšinu zvarov vytvára automatizovaná technika vo výrobe
- kompaktné nabíjačky

 

Odborný servis

- máte aké koľvek problémy náš odborný servis je Vám k dispozícií
- naša firma sa špecializuje len na výrobky vyobrazené v ponuke
- nemáme iné aktivity z čoho vyplýva naša úplná profesionalita v odbore motokolobežiek
- máme vyškolených technikov, ktorí dokážu opraviť aj zdánlivo neopraviteľné

 

Rýchle dodanie

- až 95% tovaru našej ponuky máme skladom
- tovar si môžete zakúpiť osobne na predajni v Bratislave - Ružinov, Prešovská 45 alebo ich radi zašleme prepravnou službou za prijemný doplatok
- na predajni máme pripravené nastavené kolobežky aj k okamžitému odberu

 

Možnosť zakúpenia akého koľvek náhradného dielu či doplnku
- naša firma má najširší ponuku náhradných dielov v Európe
- dlhodobo až 80% dielov vždy skladom
- najširšia ponuka doplnkov ako blatníky, košíky, zrkadlá, alarmy atd.
 

Istota záruky a servisu do ďalších rokov
- pretože sa špecializujeme výhradne na motorové kolobežky, bude tu pro Vás naša firma i naďalej
- nemusíte sa obávať, že nebudete mať možnosť sa obrátiť na svojho predajca za účelom servisu či kúpe dielov.

  

Prevádzka na komunikáciách

Kolobežky s pomocným motorom (t.j. kolobežka, ktorá je dodatočne vybavená motorom a je ju možné prevádzkovať aj bez použitia motora odrážaním) môžu byť použité na komunikáciách, pokiaľ vyhovujú vyhláške MDV SR č.134/2018 Z.z. §31,§32. Sú zaradené do skupiny bicykle - prevádzka bez vodičského oprávnenia,bez povinného poistenia a evidenčného čísla.

Aby mohla byť kolobežka prevádzkovaná na verejných komunikáciách nesmie byť jej max. rýchlosť vyššia ako 25 km/h. Upozorňujeme, že niektorí neautorizovaní predajcovia uvádzajú, že kolobežka smie ísť do prevádzky (aj napriek tomu, že nevyhovuje svojími parametrami vyhláške)

 

Poznámka:

* - dojazd až 80 km / 1 nabitie pri váhovom zaťaženiu +/- 75 kg a pri použití Super ECO režimu v rovinatom teréne

 


 

Technické údaje

Max. nosnosť 120 kg
Doporučené max. zaťaženie do 110 kg
Max. rýchlosť 75-80 km/h
Max. rýchlosť ECO mode 25 km/h (1 motor)
Max. výkon 4000W
Max. výkon ECO mode 1000W
Dojazd na 1 nabitie (plný výkon) do 25 km *(2 motory)
Dojazd na 1 nabitie ECO modu do 55 km *(1 motor)
Max. otáčky motora 3700 RPM
Batérie 60V 23,4Ah Li-lon (1404Wh)
Indikácia stavu batérií áno - na tachometri
Doba dobíjania 6 - 12 hodín
Nabíjačka áno - súčasť kolobežky 
Predné/zadné LED svetlo áno
Zadné brzdové svetlo nie
Aktivácia/vypínanie kľúčom nie
Predné odpruženie áno - vzduchové
Zadné odpruženie áno - vzduchové
Brzdy kotúčové
Pneumatiky 11,5" allroad / racing
Riaditká široké BMX
Skládací systém áno  
Odnímateľné sedadlo áno (za príplatok)
Farba čierna
Hmotnosť kolobežky vr. batérií cca. 41,9 kg
Hmotnosť sady batérií cca. 7,7 kg
Rozmery (D x Š x V) 130(133) x 62(27) x 122(44) cm
Rozmery krabice (D x Š x V) 135 x 34 x 45 cm
Záruka - spotrebiteľ 24 mesiacov
Záruka - firma, podnikateľ 12 mesiacov
* Poznámka dojazd ovplyvnený váhou jazdca a profilom trasy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie