O nás

História značky Nitro scooters

V oblasti motorových vozidiel sa pohybujeme od roku 2002. Špecializujeme sa výhradne na elektrické a benzínové kolobežky (postupne na ďalšie výrobky ako elektrické trojkolky, elektromotorky pre deti ai.) Firma začala v roku 2007, kedy sme sa stali výhradným dovozcom najväčšieho svetového výrobcu motorových kolobežiek.

Našu obchodnú činnosť sme začínali ponukou americkej značky X-Treme scooters. V roku 2008 sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú značku Nitro scooters. Týmto krokom sa výrazne zlepšila kvalita výrobkov a rozšírilo portfólio až na súčasnú ponuku. Postupom času sme rozšírili ponuku o elektrické trojkolky a detské motorky.

Nitro scooters v Európe

V súčasnej dobe máme oficiálne obchodné zastúpenie v Čechách, na Slovensku, v Maďarsku, Rakúsku, Poľsku a Rumunsku. Naša značka je jedna z historicky najpredávanejších značiek motokolobežiek v Strednej Európe a sme na to naozaj pyšní.

 

Kontrola kvality

Aj napriek stále sa zvyšujúcej kvalite výroby si nedovoľujeme predávať kolobežky bez našej vlastnej výstupnej kontroly - supervízie. Každý stroj je pred predajom skontrolovaný a odborne nastavený našimi vyškolenými technikmi. Výsledkom je plne funkčný a nastavený stroj pre okamžité a bezproblémové používanie.

 

Prijemné prezeranie našich stránok želá celý team Nitro scooters - Motokolobežky.eu. Vaše otázky sú vždy vítané. 

 

 

Motokolobezky.eu

 

Okrem maloobchodného a veľkoobchodného predaja zabezpečujeme aj záručný a pozáručný servis motokolobežiek Nitro scooters. Samozrejmosťou je tiež kompletná ponuka náhradných dielov a príslušenstva.

 

Záruka pre Nitro scooters

 

Na originálne motorové kolobežky Nitro scooters poskytujeme  2 ročnú záruku. Nakoľko je naša obchodná činnosť zameraná výhradne na motorové kolobežky, nemusia mať zákazníci Nitro scooters obavy o istotu poskytnutia záruky a o možnosť kúpiť všetky náhradné diely aj za niekoľko rokov.

 

Nami ponúkané náhradné diely a servisné služby sú určené len majiteľom motokolobežiek značky Nitro scooters.

 

Príjemné prezeranie našich stránok Vám želá Motokolobezky.eu - výhradný dovozca pre Slovenskú republiku