O nás

História značky Nitro scooters

V oblasti motorových vozidiel sa pohybujeme od roku 2002. Špecializujeme sa výhradne na elektrické a benzínové kolobežky (postupne na ďalšie výrobky ako elektrické trojkolky, elektromotorky pre deti ai.) Firma začala v roku 2007, kedy sme sa stali výhradným dovozcom najväčšieho svetového výrobcu motorových kolobežiek.

Našu obchodnú činnosť sme začínali ponukou americkej značky X-Treme scooters. V roku 2008 sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú značku Nitro scooters. Týmto krokom sa výrazne zlepšila kvalita výrobkov a rozšírilo portfólio až na súčasnú ponuku. Postupom času sme rozšírili ponuku o elektrické trojkolky a detské motorky.

Nitro scooters v Európe

V súčasnej dobe máme oficiálne obchodné zastúpenie v Čechách, na Slovensku, v Maďarsku, Rakúsku, Poľsku a Rumunsku. Naša značka je jedna z historicky najpredávanejších značiek motokolobežiek v Strednej Európe a sme na to naozaj pyšní.

 

Kontrola kvality

Aj napriek stále sa zvyšujúcej kvalite výroby si nedovoľujeme predávať kolobežky bez našej vlastnej výstupnej kontroly - supervízie. Každý stroj je pred predajom skontrolovaný a odborne nastavený našimi vyškolenými technikmi. Výsledkom je plne funkčný a nastavený stroj pre okamžité a bezproblémové používanie.

 

Prijemné prezeranie našich stránok želá celý team Nitro scooters - Motokolobežky.eu. Vaše otázky sú vždy vítané. 

 

 

Motokolobezky.eu

 

Okrem maloobchodného a veľkoobchodného predaja zabezpečujeme aj záručný a pozáručný servis motokolobežiek Nitro scooters. Samozrejmosťou je tiež kompletná ponuka náhradných dielov a príslušenstva.

 

Záruka pre Nitro scooters

 

Na originálne motorové kolobežky Nitro scooters poskytujeme  2 ročnú záruku. Nakoľko je naša obchodná činnosť zameraná výhradne na motorové kolobežky, nemusia mať zákazníci Nitro scooters obavy o istotu poskytnutia záruky a o možnosť kúpiť všetky náhradné diely aj za niekoľko rokov.

 

Nami ponúkané náhradné diely a servisné služby sú určené len majiteľom motokolobežiek značky Nitro scooters.

 

Príjemné prezeranie našich stránok Vám želá Motokolobezky.eu - výhradný dovozca pre Slovenskú republiku

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie