Platby

Vážený zákazníci, radi by sme Vás oboznámili s možnosťami platby resp. úhrady za Vami objednaný tovar.

Možnosť úhrady tzv. na "Dobierku" - platbu vykonáte u kuriéra pri dodaní objednaného tovaru, a toto je rovnaké aj pri platbe u kuriéra v hotovosti.

Možnosť úrady "Prevodným príkazom" - na Vami objednaný tovar Vám vystavíme faktúru, ktorú Vám zašleme s potrebnými platobnými údajmi na Vašu mailovú adresu. Po vykonaní platby a pripísaní na náš účet Vám bude tovar okamžite expedovaný či už u nás na predajnom mieste, alebo doručenie kuriérom.

Na predajnom mieste sú možnosti platby za tovar v "Hotovosti" alebo platba "Platobnou kartou" cez platobný terminál. Akceptujeme VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro, MastreCard Electronic Pozor! - " Na našom predajnom mieste je možné platby realizovať iba bezkontaktným spôsobom"

Cez náš objednávkový formulár si môžete zvoliť možnosť úhrady pomocou "Home Credit splátky" - teda predaj na splátky, postup je nasledovný: po vložení tovaru do objednávkového formulára (košík) po zadaní dopravy si v možnostiach platby vyberiete "Home Credit splátky" a dokončíte objednávku. Po dokončení objednávky Vás systém v krátkej chvíli presmeruje na stránky "Home Credit" a následne postupujete podľa pokynov na tejto stránke či už dopísanie a uvedenie ďalších údajov Vás "Home Credit" vyzve na doplnenie možno aj iných dokladov. Podmienky predaja na splátky určujú pravidlá spoločnosti "Home Credit"

Ďalšia možnosť získania tovaru na splátky je možná za spolupráci so Slovenskou sporiteľňou a.s., ktorá poskytuje úplne novú možnosť pod názvom "Rozsplátkuj si ma" táto možnosť je možná iba na našom predajnom mieste (osobná návšteva) a postup je nasledovný: 

 

Rozsplatkuj si ma

 

Platobné terminály budú pri každom nákupe nad 150 Eur na účtenku pre zákazníka tlačiť aj jedinečný QR kód, ktorý umožní zákazníkovi získať späť peniaze za svoj nákup a rozložiť si platbu na splátky.  Zákazník získa peniaze za nákup tovaru späť  a  jednoducho si ich prevedie na splátky.

 

Klient ktorý si kúpi tovar v našom obchode v min. výške 150 Eur a zaplatí platobnou kartou. Dostane potvrdenie o platbe z platobného terminálu! 

Na potvrdení si nájde jedinečný QR kód, ktorý sa vzťahuje práve na daný nákup. Kód naskenuje čítačkou kódov* alebo prepíše 10-miestne číslo na stránke: "Rozsplátkuj si ma"

Zadá potrebné údaje a naša partnerská spoločnosť sa s klientom spojí a dohodne podmienky splácania tak, aby klientovi čo najviac vyhovovali

 

Výhody pre zákazníka: 

  • rýchle a šikovné riešenie v prípade potreby dodatočných financií 
  • peniaze za tovar, ktorý nakúpili, dostanú späť
  • rozloženie nákupu na splátky
  • všetko online, nemusia nikam chodiť
  • peniaze za uskutočnený nákup na účte do 48 hodín