Platby

Vážený zákazníci, radi by sme Vás oboznámili s možnosťami platby resp. úhrady za Vami objednaný tovar.

Možnosť úhrady tzv. na "Dobierku" - platbu vykonáte u kuriéra pri dodaní objednaného tovaru, a toto je rovnaké aj pri platbe u kuriéra v hotovosti.

Možnosť úrady "Prevodným príkazom" - na Vami objednaný tovar Vám vystavíme faktúru, ktorú Vám zašleme s potrebnými platobnými údajmi na Vašu mailovú adresu. Po vykonaní platby a pripísaní na náš účet Vám bude tovar okamžite expedovaný či už u nás na predajnom mieste, alebo doručenie kuriérom.

Na predajnom mieste sú možnosti platby za tovar v "Hotovosti" alebo platba "Platobnou kartou" cez platobný terminál. Akceptujeme VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro, MastreCard Electronic Pozor! - " Na našom predajnom mieste je možné platby realizovať iba bezkontaktným spôsobom"

Cez náš objednávkový formulár si môžete zvoliť možnosť úhrady pomocou "Home Credit splátky" - teda predaj na splátky, postup je nasledovný: po vložení tovaru do objednávkového formulára (košík) po zadaní dopravy si v možnostiach platby vyberiete "Home Credit splátky" a dokončíte objednávku. Po dokončení objednávky Vás systém v krátkej chvíli presmeruje na stránky "Home Credit" a následne postupujete podľa pokynov na tejto stránke či už dopísanie a uvedenie ďalších údajov Vás "Home Credit" vyzve na doplnenie možno aj iných dokladov. Podmienky predaja na splátky určujú pravidlá spoločnosti "Home Credit"